Efekt Revitalash

Odżywka do rzęs Revitalash stymuluje wzrost rzęs za pomocą określonego hormonu. Prostaglandyna to nazwa stosowanego hormonu, który jest również stosowany w wielu innych odżywkach do rzęs. Jednak niektórzy producenci stosują również naturalnie pozyskiwany olej z pręta czarnomorskiego. Te aktywne składniki stymulują cebulki rzęs, a tym samym mogą stymulować wzrost.

Dodatkowo odżywka do rzęs Revitalash zawiera inne składniki pielęgnacyjne. Peptydy, lipidy, biotyna i ekstrakt z zielonej herbaty odżywiają i wzmacniają rzęsy oraz czynią je zdrowszymi. To nie tylko stymuluje wzrost, ale także wydłuża fazę wzrostu rzęs przy pomocy odżywczej pielęgnacji.

Efekt: wzmocnione rzęsy nie wypadają już tak szybko i mają szansę dłużej rosnąć. Dzięki pielęgnacji rzęsy nie tylko stają się zdrowsze, dłuższe i grubsze, ale także nabierają blasku i często intensywniejszego kołysania. przeczytaj o tym więcej

Aplikacja serum do rzęs

Odżywkę do rzęs należy stosować codziennie, aby mogła w pełni zadziałać. Najlepiej, jeśli odżywkę do rzęs stosujesz co wieczór przed pójściem spać. Dzięki temu może działać optymalnie przez noc.Najpierw dokładnie oczyść twarz i usuń wszelkie pozostałości makijażu z rzęs. Pamiętaj jednak, aby nie używać środków do demakijażu na bazie oleju lub dokładnie usunąć pozostałości oleju po zabiegu. Pozostawiają one na rzęsach zasłonę, a odżywka do rzęs nie działa tak dobrze.

Po prostu nałóż serum na korzenie oczyszczonych rzęs. W tym celu nałóż pędzelek na aplikator wzdłuż górnej linii rzęs – podobnie jak eyeliner. Jeśli potem przez kilka minut zamkniesz oczy, serum wypielęgnuje również dolne rzęsy. Ale górną i dolną linię rzęs możesz też pokryć indywidualnie odżywką do rzęs. Czy w Revitalash są hormony?

Tak, odżywka do rzęs Revitalash zawiera hormon prostaglandynę. To stymuluje wzrost rzęs. Hormon ten sam w sobie nie jest szkodliwy, ale jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, powinieneś unikać odżywek do rzęs zawierających hormony.

Czy Revitalash jest niebezpieczny?

Nie, odżywka do rzęs Revitalash w zasadzie nie jest szkodliwa i nie ma żadnych znanych skutków ubocznych. Jest hipoalergiczny, przyjazny dla skóry i przez to szczególnie dobrze tolerowany. Został przetestowany dermatologicznie i okulistycznie i nie zawiera parabenów, ftalanów, BHT, glutenu, nie zawiera alkoholu, mikroplastików, parafiny i silikonu.

Niemniej jednak powinnaś unikać odżywki do rzęs zawierającej hormon, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Jak długo trwa działanie Revitalash? Szybkość działania odżywki do rzęs Revitalash różni się w zależności od osoby. Z reguły pierwszych widocznych efektów można spodziewać się po około 30 dniach. Jednak może minąć nawet trzy miesiące, zanim Twoje rzęsy będą znacznie dłuższe i grubsze.

Alternatywy dla odżywki do rzęs Revitalash

Jeśli odżywka do rzęs Revitalash jest dla Ciebie za droga lub nie chcesz używać odżywki do rzęs z hormonami, do pielęgnacji rzęs możesz użyć także innych odżywek. Są one dostępne w różnych kategoriach cenowych i z różnymi składnikami. Przetestowaliśmy 5 najlepszych odżywek do rzęs i zapisaliśmy wyniki w dużym raporcie z testów. Wśród nich również serum do rzęs Revitalash, a także inne alternatywy. Alternatywnie możesz też całkowicie zrezygnować z odżywki do rzęs i pielęgnować rzęsy bogatym olejkiem. Najlepiej do tego nadaje się olej rycynowy. To intensywnie odżywia włosy, czyni je zdrowszymi, a tym samym może przedłużyć fazę wzrostu rzęs oraz zapewnić dłuższe i pełniejsze rzęsy. W tym artykule dowiesz się, jaki jest najlepszy olejek rycynowy do rzęs i jak dokładnie działa.

Spis treści [Pokaż]

Odżywkę do rzęs Revitalash w butelce o pojemności 2 ml można kupić za około 67 euro lub w butelce 3,5 ml za około 97 euro. Odżywka do rzęs Revitalash Advanced Lash Conditioner to jedna z klasycznych odżywek do rzęs, która cieszy się szczególną popularnością. Więc nie ma wątpliwości, że my też testujemy serum olten i przyjrzyj się bliżej efektowi. Możemy przewidzieć jedną rzecz: wyniki naprawdę nas przekonały.

Fakty w skrócie. Zawartość: 2 ml lub 3,5 ml Okres stosowania: 30 dni do 3 miesięcy. Aplikacja: 1 x dziennie. Efekt: wydłużenie, pogrubienie, pobudzenie. Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje skóry. Składniki: Z witaminą B7, ekstraktem z nagietka, ekstraktem z żeń-szenia i prostaglandyną. Właściwości: testowane dermatologicznie, testowane okulistycznie, wolne od okrucieństwa, czyste piękno, wegańskie. Doświadczenie. Odżywka do rzęs Revitalash w teście. Odżywka do rzęs Revitalash w teście. Odżywkę do rzęs Revitalash testowałam przez dłuższy czas. Oto moje osobiste doświadczenia z odżywką do rzęs:

Stosowanie: Odżywka do rzęs Revitalash zamknięta jest w smukłej, wysokiej jakości butelce. Nakłada się go na linię rzęs za pomocą pędzelka. Aplikacja odżywki do rzęs była dla mnie szczególnie łatwa, ponieważ pędzelek był bardzo cienki i można go było bardzo precyzyjnie nakładać na rzęsy. Nie zmarnowało się zbyt wiele produktu, a linię rzęs można było starannie pielęgnować serum.