Wózek do przewozu chorych na leżąco – Sklep medyczny www.euro-medical.pl – Sprawdź

Prowadzisz klinikę czy prywatny szpital, jesteś lekarzem lub zajmujesz się zaopatrzeniem szpitali – szukasz wózków do transportu pacjenta na leżąco? A może szukasz zwykłego wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci zakupić produkt z którego będziesz zadowolony przez następne lata jego użytkowania. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy artykuł i porządnie zastanów się nad wybranym asortymentem tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego zakupu. No początek zastanów się jakie opcje powinien posiadać Twój nowy wózek do przewożenia chorych?

Funkcje, które należy przewidzieć wybierając wózek do przewożenia chorych.

– Czy zależy Ci na tym żeby wózek miał regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdują się wózki o stałej wysokości – ale czy naprawdę takiego szukasz? Przemyśl czy nie lepszym modelem będzie wózek do przewożenia chorego z hydraulicznie regulowaną wysokością? Ta funkcja pozwala na wygodną pracę personelowi medycznemu ale stanowi też o dobrej wygodzie dla chorego. Salowy pracować będzie w idealnej pozycji, by szybko oraz wygodnie posadzić chorego na wózku inwalidzkim. Wózek o regulowanej wysokość umożliwia przeniesienie choregona wózek bez konieczności jego dźwigania.Warty odnotowania jest fakt że na rynku można znaleźć wózki o stałej wysokości i o śrubowej regulacji wysokości. Te ostatnie są trochę bardziej uciążliwe. Wózki o ręcznej regulacji wysokości wymagają użycia pewnej siły przez kadrę medyczną a wiemy że stanowią go w znaczniej mierze płeć kobieca. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt wziąć pod uwagę.

Decydując się na wózek do transportu chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego nośność. Obciążenie odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek do przewozenia chorych. Im wyższa nośność wózka – tym wózek będzie Ci dłużej służył. Dlaczego?, ponieważ wózki o zwiększonej nośności produkowane są z grubszych profili metalowych. Taki wózek z założenia będzie dłużej służył Ci w pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewożenia chorych na leżąco Zobacz pełną ofertę na wózki do przewożenia chorych w firmie Euro-Medical z Żywca

Zaryzykuj i obdarz zaufaniem Euro-medical przy doborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Poznaj naszą stronę WWW i nasz asortyment który tam się znajduje. Główne kategorie produktów to: łóżka szpitalne, wózki zabiegowe, fotele zabiegowe, szafki przyłóżkowe, aparaty ktg, aparaty EKG, puls oksymetry. Postaw na całkowitą albo odrębną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90